מה מנוע החדשנות שלכם?

העולם השתנה. התיווך נעלם. אנחנו מציעים לכם לשתף את בני הנוער בתהליכי יצירה משותפים.

FRESH_TEEMZ יש לכם מחלקת מחקר ופיתוח? אתם עוסקים בתהליכי חשיבה ואיפיון? בני נוער הם קהל יעד שלכם? מוזמנים לצרף את אחד או אחת מבני הנוער שלנו להשתתף בדיון שכזה. בני נוער, מעצם היותם צעירים, מביאים רעננות מחשבתית. אנחנו עובדים מולם על איך להתנהל בפורום כזה בצורה מקצועית ונתווך בניכם לבינם כדי שתוכלו לקבל את הפידבק הרצוי

Z_Teemz עסק קטן? כולם בפייסבוק? אין לך מושג איך ניגשים לזה? צריך עבודות בפוטושופ? עריכת וידאו? צלם רחפנים? אין לך זמן לזה? לבני הנוער של היום, פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, יוטיוב, פוטושופ ואפטר אפקטס, זה טבע ראשון. חלומו של כל נער ונערה, שהדבר שהוא עושה ממילא ונהנה ממנו יכול גם להפוך למשהו בעל ערך בעולם המקצועי. זה מה שנקרא winwin.

Try _Teemz רוצים לנסות מוצר או שרות חדש ולקבל פידבק אותנטי ורציני? עם כל הכבוד למנהלי מוצר, אין תחליף למקור. בני הנוער של Teemz  ידעו להתייחס ולתת לך כווני מחשבה שלא לקחת בחשבון

אנו רוצים להציע לכם גישה לעבודת צוות עם בני נוער באמצעות כמה כלים. אנחנו מאמינים שעבודה עם בני הנוער יכולה לייצר לארגון שלכם חדשנות מסוג חדש.

איך תדעו אם זה מתאים לכם? עסק קטן, ארגון גדול, עירייה, מוסד חינוכי או עמותה - אם יש לכם נגיעה לבני נוער, כדאי לכם להיות איתנו. אנחנו מציעים כרגע שלושה מסלולי השתלבות עיקריים:

© 2017[ BY TEEMZ. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

weareteemz@gmail.com   |   תיכון חדש דרכא, אורט ישראל 7, בת ים